Scroll to top

Zespół

kinga-pawlak

Kinga Pawlak

Twórca projektu Top Class Business English, coach, lektor i trener języka angielskiego w biznesie. Z biznesem związana od lat, stąd pomysł stworzenia projektu, który nie tylko odpowiadałby na potrzeby klientów i umożliwiał im rozwijanie specjalistycznych umiejętności, ale także budował ich poczucie kompetencji w środowisku międzynarodowym.

Posiada certyfikaty znajomości języka angielskiego na poziomie C2 oraz Certyfikat znajomości języka angielskiego w biznesie. Ukończyła studia podyplomowe w Cavendish College w Londynie w zakresie marketingu i public relations. Członek Londyńskiej Izby Handlowo- Rzemieślniczej.

Pracuje z charyzmą i ogromnym zaangażowaniem. Jej warsztat pracy od zawsze współtworzyli ludzie z którymi miała możliwość współpracować. Doświadczenie metodologiczne i biznesowe zdobywała zarówno w Polsce jak i za granicą. Jej pasją jest bieganie, jazda na rowerze i wszystko to, co związane z rozwojem osobistym człowieka.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Interesują ją procesy motywacyjne związane z biznesem i sportem, zagadnienia z obszaru budowania nawyków, w tym również językowych, i rozwijania talentów.

urszula-żaczek(1)

Urszula Żaczek

Absolwentka dziennych studiów na kierunku anglistyki i italianistyki w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu oraz na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie zarówno jako lektor jak i tłumacz. Współpracowała w charakterze tłumacza z takimi firmami i instytucjami jak Siemens czy Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.

Ukończyła liczne kursy związane z metodologią pracy, między innymi ETS Toeic/TOEFL, kursy z zakresu „Mnemotechnika jako wsparcie w nauce języka obcego”.

Obecnie przystąpiła do kursu TESOL na Stanowym Uniwersytecie Arizona. Inspiruje się kulturą azjatycką – od lat uczy się języka koreańskiego i chińskiego.

W wolnych chwilach nurkuje, wspinam się i czyta wszystko: od mitologii nordyckiej do literatury koreańskiej i chińskiej. Kocha podróżować i czuje permanentny niedosyt wyjazdów. Jej marzeniem jest nauczyć się jeszcze kilku języków zgodnie z zasadą „niemożliwe nie istnieje”.

iwona1

Iwona Jaśkowiak

Lektor języka angielskiego z wykształcenia i zamiłowania. Jej praca jest jej pasją. Interesuje się psychologią pozytytwną w nauczaniu języków obcych. Specjalizuje się w efektywnej komunikacji językowej, pozbywaniu się barier językowych i tym samym pokonywaniu własnych ograniczeń.

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Cieszynie oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku filologia angielska, ze specjalnością metodyki nauczania. Swój warsztat pracy doskonaliła podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych, ucząc się nowatorskich, skutecznych metod i technik nauczania języka angielskiego, z wykorzystaniem twórczego potencjału każdego uczącego się.

Ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu General English i Business English. Prowadziła kursy językowe stacjonarne oraz wyjazdowe obozy językowe, warsztaty konwersacyjne oraz przygotowujące do egzaminów językowych, jak również zajęcia dla dyrektorów i pracowników firm.

Niezwykła kreatywność, umiejętności motywacyjne, zaangażowanie i indywidualne podejście sprawiają, że prowadzone zajęcia bardzo szybko przynoszą oczekiwane efekty i obustronną satysfakcję.

Uwielbia podróżować i odkrywać nieznane miejsca. W wolnych chwilach gra na pianinie, czyta i rozwija swoje pasje

halina-nowak-1

Halina Nowak

Od ponad dwudziestu lat lektor i tłumacz języka angielskiego. Ukończyła szkołę językową w Londynie na poziomie C2 – Proficiency.

Jej praca zawodowa w Polsce była związana z przemysłem petrochemicznym, a język angielski stał się dla niej językiem codziennej komunikacji. Pracowała w takich firmach jak: BP Poland, Bovis Land Lease, Aurelian, San Leon.

Absolwentka Politechniki Poznańskiej, na Wydziale Chemii zdobyła tytuł magistra inżyniera technologii ochrony środowiska.

Jej metody nauczania doskonale komponują się z analitycznym sposobem rozumienia otaczającego świata. W pracy jest konkretna i skoncentrowana na swoich celach. Jej pasją jest przekazywanie wiedzy i dzielenie się nią z innymi.

Ogromną przyjemność czerpie również z tłumaczeń na żywo, wielokrotnie brała w nich udział podczas różnego rodzaju prezentacji i przemówień biznesowych. Częścią jej życia stało się zgłębianie tajników fizyki kwantowej w powszechnym zastosowaniu.

ewa-barczyńska-1

Ewa Barczyńska

Pedagog, doradca kariery, nauczyciel akademicki, trener. Pasjonatka swojej pracy i dobrych manier. Specjalistka w budowaniu relacji osobistych, zawodowych, kształtowaniu wizerunku.

Autorka cyklu artykułów na temat etykiety biznesowej w kwartalniku Klub Kobiet Miara Sukcesu. Prowadzi zajęcia z zakresu rozwijania kompetencji doradczych oraz treningi umiejętności interpersonalnych. Wyróżnia się szacunkiem oraz partnerskim stosunkiem do uczestników szkoleń, konsultacji.

Rzetelne podstawy do pracy trenera dało jej połączenie uniwersyteckiej wiedzy pedagogicznej i psychologicznej z praktycznymi umiejętnościami uczenia dorosłych jako doradca kariery oraz pedagog.

Praktyczną wiedzę o biznesie poznała prowadząc firmę handlowo usługową. W centrum swoich zainteresowań i wszelkich działań stawia zawsze człowieka. Pasjonuje się mostami – architektonicznymi oraz metaforycznymi.

wiktoria-2

Wiktoria Muszyńska

Lektorka i nauczyciel języka angielskiego w biznesie. Niezwykle skuteczna, ambitna, nastawiona na sukces i pasję uczenia.

Studentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Od kilku lat lektor języka angielskiego z zamiarem dalszego rozwoju osobistego w tym kierunku.

Kiedyś przeczytała takie zdanie „kochaj i rób co chcesz” i od tej pory stara się kierować w życiu tym mottem.

Nauka języków obcych to jej pasja. Rozwija umiejętności językowe pod każdym możliwym względem, obecnie przystąpiła do nauki języka niemieckiego.

W wolnych chwilach trenuje wspinaczkę skałkową, jeździ na rolkach lub po prostu odpoczywa przy dobrej muzyce. Kiedy tylko ma wolną chwilę uwielbia czytać – od fantastyki, przez kryminały do literatury poważnej. Swoją miłością do angielskiego zaraża najbardziej zatwardziałych przeciwników.

slawomir-judek

Sławomir Judek

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Filologia Rosyjska. Językoznawca i nauczyciel z wykształcenia oraz powołania. Prawie całą wiedzę językową zdobył we własnym zakresie przy pomocy dostępnych narzędzi, takich jak Internet czy aplikacje. Specjalizuje się w nauczaniu wymowy amerykańskiej odmiany języka angielskiego. Interesuje się również technikami nauki języków obcych oraz mechanizmami psychologicznymi, które mają bezpośredni wpływ na efektywność przyswajania wiedzy.

Pasjonat języków obcych, gramatyki oraz fonetyki. W wolnych chwilach interesuje się wyścigami samochodowymi, telemetrią wyścigową oraz samorozwojem. Jego życiową misją jest pomaganie innym w celu bycia lepszą wersją siebie poprzez przekazywanie wiedzy z języków obcych oraz narzędzi, które pozwolą zdobyć większą niezależność w procesie samokształcenia.