Scroll to top

O nas

Językowe Top Class

Firma Top Class to profesjonalne usługi świadczone w formie warsztatów i zajęć z języka angielskiego, skierowane do firm, samodzielnych przedsiębiorców i osób indywidualnych zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji i umiejętności.

Od 2011 roku pomagamy naszym klientom w rozwoju umiejętności językowych w obszarze tematyki biznesowej oraz w kształtowaniu wizerunku biznesowego i stosowania zasad etykiety biznesowej. Fundamentem naszego warsztatu pracy są lata doświadczeń zawodowych w Polsce i za granicą.

Staramy się zaspokajać potrzeby naszych klientów w sposób indywidualny. Dopasowujemy programy warsztatów i zajęć do struktury organizacji jak również stanowiska i charakteru pracy tych, którzy postanowili nam zaufać.

Nasza oferta zawiera warsztaty specjalistyczne skierowane do osób, które chcą doskonalić swoje kompetencje w obszarze negocjacji i prowadzenia prezentacji w języku angielskim. Klientom oferujemy warsztaty tematyczne w języku angielskim związane z psychologią biznesu, coachingiem organizacyjnym, a także warsztaty w języku polskim związane z kształtowaniem etykiety w biznesie.

Pracujemy z pasją i oddaniem. Bardzo ważnym elementem naszej pracy są relacje, które od kilku lat budujemy z naszymi klientami. To oni wyznaczają kierunek naszej pracy i mają wpływ na rozwój naszej firmy i metodologię warsztatów.

Działamy na terenie województwa wielkopolskiego w takich miastach jak: Poznań, Kalisz, Konin, Leszno, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, itd.

Zespół Top Class

Synergia różnych umiejętności

Synergia naszego zespołu polega na połączeniu różnorodnych doświadczeń, wykształcenia, kompetencji oraz – przede wszystkim – pasji pracy z ludźmi. Podnosimy nie tylko umiejętności językowe klientów, ale również budujemy ich potencjał osobowościowy udoskonalając ich warsztat podczas zajęć z negocjacji i prezentacji w języku angielskim.

Relacje z klientami

Dążymy do zbudowania takich relacji z klientami,aby oferowane przez naszajęcia i ćwiczenia były jak najbardziej skuteczne, twórcze, inspirujące i motywujące do poszerzania wiedzy i umiejętności. Nasz warsztat pracy współtworzą nasi klienci, dlatego w naturalny sposób przełamujemy bariery psychologiczne w komunikacji językowej. Kształtujemy świadomość językową i pewność siebie w środowisku międzynarodowym.

Doświadczenie

Od kilku współpracujemy z firmami i organizacjami biznesowymi w przygotowaniu pracowników do efektywnej komunikacji w języku angielskim w negocjacjach, tworzeniu prezentacji, komunikacji biznesowej i swobodnych konwersacji. Doświadczenie i wykształcenie biznesowe, lingwistyczne i psychologiczne pozwala nam zaoferować naszym klientom wysoki merytorycznie poziom prowadzonych konwersacji, znajomość etykiety biznesowej i praktycznego wykorzystania umiejętności językowych i osobowościowych.

Wyróżnia nas...

01.

Pasja

02.

Elastyczność

03.

Kreatywność

04.

Charyzma

05.

Szacunek

06.

Upór

07.

Poczucie humoru

08.

Uważność